ветеринарная медецина - консультация
крестик
телефон
восклицание
карандаш
форум
Реклама:

 


Фіксація кішки 

Стоячий (Єлизаветинський, захисний) комір служить для того, щоб запобігти самоушкодження тварини (зализування, жування, розчісування ран на голові та вухах). Такий комір можна швидко виготовити з кола картону, тонкої фанери діаметром в 30 см, а також - з будь-якої відповідної за розмірами пластмасовою фляги, дитячого відерця, пляшки або круглої банки, якщо відрізати від неї дно і шийку, виконати отвори і всунути в них тасьми , які потім зав'язуються на потилиці. Комір не повинен заважати кішці пити, але повинен кріпитися досить міцно, щоб кішка його не зірвала (рис.). 

 
Комірець для котів

Можна використовувати також квіткове кашпо. Проробіть по краях вузької частини чотири отвори і протягніть крізь них шматки марлі або тасьми. Переконайтеся, що обрізані краї не гострі, і не поранять шию тварини. Оберніть обрізані краї липкою стрічкою. Інший спосіб полягає в тому, щоб зробити імпровізований комір з круглого шматка картону, склеєного конусом. У середині цього кола слід вирізати отвір діаметром 10-15 см, потім вирізати з кола вузький сектор, надіти комір на шию кішці і склеїти краї липкою стрічкою або пластиром. Комір прикріплюється до нашийника кішки марлею, тасьмою або мотузками. Також для фіксації кішки в лежачому положенні використовують операційні столи для дрібних тварин і фіксаційні дошки з головотримачем. 

назад далее


 

 


 

Вся информация на сайте предоставлена в ознакомительных целях. По вопросам диагностики, лечения и профилактики болезней животных необходимо обращаться к ветеринарным специалистам. Любое использование материалов без активной ссылки на сайт doktorvet.com запрещено!

©"DoktorVet.com", 2013-2015