ветеринарная медецина - консультация
крестик
телефон
восклицание
карандаш
форум
Реклама:

 


Фіксація кішки 

Кішку флегматичну, доброї вдачі можна без особливих труднощів утримувати в потрібному положенні. При фіксації кішка, чинячи опір, здатна зубами і кігтями заподіяти ушкодження людям, які намагаються надати їй лікувальну допомогу. Щоб цього не сталося, кішку необхідно надійно зафіксувати, а це вимагає спеціальних знань і навичок. Втім, нічого складного тут немає, проте, на всяк випадок, рекомендується попрактикуватися заздалегідь. Ось деякі прийоми, які повинен засвоїти кожен власник кішки - тільки спочатку бажано потренуватися у їх виконанні на здоровій кішці. І запам'ятайте: анатомічна організація кішки така, що ви можете міцно тримати її за загривок і лапи, не побоюючись заподіяти їй шкоду. Найбільш зручний спосіб фіксації кішки полягає в тому, щоб схопити її за загривок, міцно і впевнено зібравши шкіру як можна ближче до потилиці між вухами ("хватка старшого" - саме так захоплює кошенят мати) і ліктем притиснувши кішку животом до не дуже жорсткій поверхні, зафіксувати тазову частину таким чином, щоб тварина не могло підніматися на задніх лапах. Голову кішки при цьому треба підняти вище і, утримуючи лівою рукою, правою проводити необхідні маніпуляції. Але найкраще, щільно запеленати кішку в товсту тканину або ковдру таким чином, щоб лапи виявилися притиснуті до тулуба (рис.). 

     
Методи фіксації котів

Деяким власникам зручніше посадити кішку (особливо невелику) в мішок з щільної тканини (або в сумку на "блискавці"), з горловини якого стирчить лише голова тварини. Можна також помістити кішку в звичайну наволочку, акуратно стягнувши її мотузкою навколо шиї тварини. 

назад далее


 

 


 

Вся информация на сайте предоставлена в ознакомительных целях. По вопросам диагностики, лечения и профилактики болезней животных необходимо обращаться к ветеринарным специалистам. Любое использование материалов без активной ссылки на сайт doktorvet.com запрещено!

©"DoktorVet.com", 2013-2015