ветеринарная медецина - консультация
крестик
телефон
восклицание
карандаш
форум
Реклама:

 


Анестезія альвеолярного нижньощелепового нерва  

Анестезія альвеолярного нижньощелепового нерва (n.alveolaris mandibularis)проводиться для виконання оперативних прийомів на нижній щелепі, нижній губі та під'язиковій слизовій оболонці. Техніка анестезії. При максимально розкритій пасті вказівним пальцем лівої руки, відступивши 1-1,5 см від останнього моляра каудально пальпують через слизову оболонку нижньощелеповий отвір, у вигляді незначного заглиблення, обмежене випуклим валиком. Голку вводять безпосередньо за останнім моляром і її кінець направляють в отвір на глибину до 0,5 см і ін'єктуються 1-1,5 мл анестетика.

До регіонарної анестезії відноситься ретробульбарна, яка частіше виконується при енуклеації очного яблука. Анестезію можна проводити як через повіки (частіше), так і через кон’юнктиву (після поверхневої анестезії). Техніка анестезії. Під верхній край кісткової орбіти і повіки вводять голку нижче орбітального краю в напрямку основи протилежної вушної раковини між очним яблуком і періорбітою на глибину 1,5-2 см, а другу ін’єкцію роблять через основу нижньої повіки у тому ж напрямку і глибину. У кожну точку повільно вводять, по ходу голки 1-2 мл анестетика. 

назад далее


 

 


 

Вся информация на сайте предоставлена в ознакомительных целях. По вопросам диагностики, лечения и профилактики болезней животных необходимо обращаться к ветеринарным специалистам. Любое использование материалов без активной ссылки на сайт doktorvet.com запрещено!

©"DoktorVet.com", 2013-2015