ветеринарная медецина - консультация
крестик
телефон
восклицание
карандаш
форум
Реклама:

 


Анестезія підочноямкового нерва  

Анестезія підочноямкового нерва (n. іnfraorbitalis) проводиться з метою проведення оперативних втручань на верхній губі, носі і на зубах верхньої щелепи.

Техніка анестезії. Підочноямковий отвір знаходяться вертикально над рівні Р3 на відстані 1,5-2см. При ретельній пальпації отвір можна прощупати через шкіру у вигляді незначного заглиблення. На відстані 0,5-1 см перед ним, паралельно яснам, вводять тонку голку у канал, довжина якого до 2 см і ін’єктують 1-2 мл 1-2%-ного розчину новокаїну чи лідокаїну. Ін’єкцію можна проводити із порожнини рота. Для цього необхідно максимально підняти верхню губу, де вказівним пальцем можна нащупати отвір. Якщо маніпуляція проводиться тільки на верхній губі або крилах носа достатньо введення анестетика в область отвору. 

назад далее


 

 


 

Вся информация на сайте предоставлена в ознакомительных целях. По вопросам диагностики, лечения и профилактики болезней животных необходимо обращаться к ветеринарным специалистам. Любое использование материалов без активной ссылки на сайт doktorvet.com запрещено!

©"DoktorVet.com", 2013-2015